Amennyiben Ön már sikeres értékesítő, de újabb kihívást keres!

Amennyiben kiválóan kommunikál és sikeresen talál kapcsolatot cégekhez vagy már megfelelően nagy potenciális kapcsolatrendszerrel rendelkezik!

Amennyiben szereti, ha a munkája és eredményei alapján lehetősége van egyre magasabb jövedelmet elérni!

Amennyiben önállóan szereti és képes megszervezni feladatait!

A munkájára vonatkozó beszámolók, statisztikák elkészítése sem okoz gondot!

Akkor várjuk jelentkezését Talajbaktérium forgalmazásával foglalkozó, stabil, dinamikusan fejlődő magyar cég

Veszprém megyei régiójába

TERÜLETI KÉPVISELŐI

pozícióba

Feladatok:

  • A cég termékeinek értékesítése érdekében értékesítési körzetében:
    • a termelői piacok feltárása, piaci információk összegyűjtése, továbbítása a vezetők felé,
    • új termelők felkutatása, kapcsolat kiépítése
    • termék értékesítési szerződések előkészítése, megkötése,
    • a meglévő termelők rendszeres, folyamatos látogatása,
    • termelőkkel való kapcsolattartás, forgalmuk figyelése,

Elvárások:

  • Kereskedelmi képviselői – direkt értékesítésben szerzett – tapasztalat,
  • Kiváló kommunikációs képesség,
  • Önálló vállalkozás,
  • Terhelhetőség csúcsidőszakokban,
  • Pontos, precíz, felelősségteljes munkavégzés,
  • Rendezett magánélet.

Előny:

  • agrár végzettség,
  • területén a termelői piac ismerete, illetve kapcsolatok.

Amit kínálunk:

  • Kizárólagos termékképviseleti jog a hozzárendelt földrajzi területen.
  • Versenyképes, teljesítménnyel arányos jövedelem.
  • Képzés, folyamatos fejlődési lehetőség.
  • Pontos, precíz, hivatalos elszámolás és jutalékfizetés.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette figyelmét és szeretne egy sikeres, fejlődő csapat tagja lenni, valamint szereti a kihívásokat, jelentkezését 2014. június 30-ig várjuk a kivalasztas@bestflow.hu e-mail címre. A jelentkezésen kérjük megjelölni: „területi képviselő_Veszprém”.

A pályázatban kérjük, közölje vállalkozásának adatait (név, székhely, adószám, cégjegyzék szám).

Share on Google+Tweet about this on TwitterShare on TumblrShare on Facebook